İki Kişilik Suit Odalar

Yurdumuzun tüm odaları siz değerli öğrencilerimizin ihtiyaç ve talepleri düşünülerek hazırlanmış olup, iki kişilik suit odalarımızda bir adet kapalı balkon ve oda içerisinde özel banyo yer almaktadır.

Odalarımızın tamamında giysi dolabı, düz ekran TV, buzdolabı, sınırsız wifi, 24 saat sıcak su ve yangın alarm sistemi bulunmaktadır.

İki Kişilik Ekonomi Odalar

Fransız tipi balkonlara sahip bu sıcak ve samimi odalarımızın banyoları ortak kullanım dahilindedir.

Odalarımızın tamamında giysi dolabı, düz ekran TV, buzdolabı, sınırsız wifi, 24 saat sıcak su ve yangın alarm sistemi bulunmaktadır.

Üç ve Dört Kişilik Ekonomi Odalar

Oldukça geniş ve ferah bir alana sahip üç ve dört kişilik ekonomi odalarımız, bahçemizde yer alan ceviz ağacının dallarıyla süslenen açık bir balkona sahiptir. Bu odaların banyoları ortak kullanım dahilindedir. Odalarımızın tamamında giysi dolabı, düz ekran TV, buzdolabı, sınırsız wifi, 24 saat sıcak su ve yangın alarm sistemi bulunmaktadır.

Altı Kişilik Ekonomi Suit Odalar

Ekonomi suit odalarımız altı kişilik yatak kapasitesiyle oldukça geniş ve ferah bir alana sahip olup bu odalarda bir adet kapalı ve ön bahçemize bakan bir adet açık balkon ile odanın içerisinde yer alan özel banyo vardır.

Odalarımızın tamamında giysi dolabı, düz ekran TV, buzdolabı, sınırsız wifi, 24 saat sıcak su ve yangın alarm sistemi bulunmaktadır.

ODALARIMIZIN ÖZELLİKLERİ

2-3-4-6 Kişilik Suit Oda Seçenekleri
Banyolu Oda Seçenekleri
Bazalı Ortopedik Yataklar
Her Odada Buzdolabı ve Lcd Tv
Geniş ve Ferah Odalar
Kişiye Özel Çalışma Masası Komodin ve Elbise Dolabı
Odalarda Wifi İnternet
Her gün Oda Temizliği